سوالات متداول

صفحه اصلی سوالات متداول

باسلام
دوره كارنس قارچكش مانكوزب 10 روز مي باشد.
باتشكر

با سلام
ترجيحا براي درختان ميوه از جمله كيوي دوبوژن كا مصرف شود.
با تشكر

با سلام
با توجه به اينكه بيشترين نياز كلسيمي در اوايل رشد ميوه مي باشد كالفروت كود كلسيمي است كه سرعت جذب و جابجايي بالايي در گياه نسبت به ديگر تركيبات كلسيمي دارد و كلر آن خارج از حد مجاز نيست. مي توانيد بدون هيچ گونه نگراني از آن استفاده نماييد. وجود بر به همراه كلسيم ضرورت ندارد.
با تشكر

با سلام
درباره سوال فوق به استحضار مي رساند كه اينجا مسئله نسبت مطرح مي باشد. يعني اينكه اگر مقدار پتاسيم نسبت به مقدار روي به مراتب بيشتر باشد آنموقع مانع جذب خواهد شد اما وقتي همزمان دو كود مصرف مي شود يعني ما دو كود را همزمان افزايش داده ايم و مشكلي از بات عدم جذب عنصر روي نخواهيم داشت. ضمن اينكه با توجه به نياز گياه سولفات پتاسيم مصرف شده بيشتر و سريعتر از سولفات روي توسط گياه جذب مي شود و سولفات روي به مرور زمان جذب مي شود و زمان بيشتري در خاك حضور داشته و قابل جذب خواهد بود. بنابراين نگراني از اين بابت وجود ندارد.
با تشكر

باسلام

بنا به متفاوت بودن قیمتها و سیاست شرکت این امکان میسر نمی باشد، لذا لطفا جهت اطلاع از قیمتهای کود با شماره 83507344 - 021 جناب آقای عباسی معاونت فروش کود تماس حاصل فرمایید

با تشکر

باسلام

باتوجه به اينكه رشد اوليه ميوه با تقسيمات سريع سلولي همراه است و در ادامه اندازه سلولها افزايش پيدا مي كند لذا بهترين زمان مصرف آن در دوره رشد ميوه و مخصوصا اوايل رشد ميوه مي باشد. با غلظت 3 ليتر در هزار ليتر آب
كلر اين محصول اندك بوده و هيچ تاثير منفي در ميوه ها ندارد .
با تشكر

با سلام
ميزان مصرف سولفات روي براي هر درخت سيب 50 - 70 گرم بصورت چالكود مي باشد .
با تشكر

با سلام
مي توانيد از برنامه غذائي ذكر شده در يكي از كاتالوگهاي كلزا كه در قسمت محصولات موجود است استفاده فرمائيد. براي خريد به نمايندگان شركت در شهرستانها مراجعه كنيد یا با شماره 83507307 - 021 آقای رسولی تماس حاصل فرمایید.
باتشكر

1 2 3 4 5  ... 
فرم ارسال پرسش