سوالات متداول

صفحه اصلی سوالات متداول

باسلام

آدرس فروشگاه نسیم آدینه یزد: یزد، بلوار دانشجو، جنب پمپ بنزین

تلفن: 03538275513 یاوری

با سلام
جهت تغذيه و افزايش رشد گياهان آپارتماني مي توانيد از NPK 20-20-20 به همراه آكادين استفاده نمائيد. 10 گرم NPK 20-20-20 به همراه 5 گرم آكادين در 10 ليتر آب حل نموده و جهت آبياري گياهان استفاده نمائيد. اين تغذيه را هر 15 تا 20 روز يكبار تكرار نمائيد.
با تشكر

با سلام
مي توانيد از سم حشره كش ديكلرووس استفاده نمائيد. جهت اطلاع از روش و ميزان مصرف به برچسب سم مراجعه نمائيد.
با تشكر

با سلام
مي توانيد از علفكش توفوردي يا توتال يا گرانستار استفاده نمائيد. جهت اطلاع از روش و ميزان مصرف به برچسب سم مراجعه فرمائيد.
با تشكر

با سلام
تغذيه زمستانه باغات بر اساس نياز درختان و همچنين كمبود و يا بيش بوده عناصر مورد نياز گياهان متفاوت و متغير مي باشد كه باتوجه به علائم ظاهري درختان در سال قبل و همچنين نتايج حاصل از آناليز خاك و آب تعيين مي گردد. به پيوست برنامه غذائي جهت تغذيه چالكود درختان ارسال مي گردد. لازم به ذكر است اين برنامه كلي بوده و بايد بر اساس آناليزهاي خاك و آب اصلاح شود.
با تشكر

با سلام
پيش از مصرف هرگونه كودي ابتدا ريشه درختان را كنترل نمائيد تا مطمئن شويد مشكل آفت يا بيماري در ريشه ندارند.درصورتيكه درختان به باردهي نرسيده اند مي توانيد از NPK 10-52-10 و NPK 20-20-20 همراه با آب آبياري استفاده نمائيد. مصرف اوره نيز همراه با آبياري مشكلي ندارد و مي توانيد استفاده نمائيد ولي با مصرف اوره فقط ازت را به گياه مي رسانيد. همچنين OLIGO AZOREN را بصورت محلولپاشي بر روي برگ درختان هر ماه يكبار محلولپاشي نمائيد.
با تشكر

برنامه غذایی کامل برایتان ایمیل شد

1 2 3 4 
فرم ارسال پرسش